U bent hier: Homepage » Teams » U14 Jongens

U14 Jongens

U14 Gemengd Antwerpen Gew. R1 A

zaterdag 18 augustus 2018 17:00 Bonheiden Basketball M14 A Koninklijke Herentalse BBC G14 A Oefenwedstrijd 14 - 50
zaterdag 8 september 2018 11:30 Koninklijke Herentalse BBC G14 A BBC Okido Arendonk G14 A Competitie 58 - 19
zaterdag 15 september 2018 09:30 Koninklijke Herentalse BBC G14 A BBC Berlaar G14 A Competitie 59 - 24
zaterdag 22 september 2018 11:30 Koninklijke Herentalse BBC G14 A Zuiderkempen Diamonds G14 A Competitie 63 - 16
zaterdag 29 september 2018 13:30 Koninklijke Herentalse BBC G14 A Phantoms RTR Rumst G14 B Beker van Antwerpen 40 - 26
zaterdag 6 oktober 2018 15:00 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G14 C Koninklijke Herentalse BBC G14 A Competitie 71 - 33
zaterdag 13 oktober 2018 09:00 Koninklijke Herentalse BBC G14 A Phantoms RTR Rumst G14 B Competitie 48 - 35
zaterdag 20 oktober 2018 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A Koninklijke Herentalse BBC G14 A Competitie 55 - 37
zaterdag 27 oktober 2018 00:00 Kon Herentalse basketcub Aartselaar BVA 42 - 41
zaterdag 3 novermber 2018 15:00 BBC Berlaar G14 A Koninklijke Herentalse BBC G14 A Competitie 34 - 41
zaterdag 10 novermber 2018 11:00 Zuiderkempen Diamonds G14 A Koninklijke Herentalse BBC G14 A Competitie 41 - 67
zaterdag 17 novermber 2018 15:30 Koninklijke Herentalse BBC G14 A Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G14 C Competitie 26 - 53
zaterdag 24 novermber 2018 16:30 Phantoms RTR Rumst G14 B Koninklijke Herentalse BBC G14 A Competitie 42 - 55
zaterdag 22 december 2018 15:30 Koninklijke Herentalse BBC BBC Musketiers Bva 53 - 32
zondag 6 januari 2019 15:00 Koninklijke Herentalse BBC G14 A Maccabi Antwerpen G14 A Competitie 38 - 53
zondag 13 januari 2019 09:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A Koninklijke Herentalse BBC G14 A Competitie 52 - 48
zondag 20 januari 2019 09:00 Basket Malle G14 A Koninklijke Herentalse BBC G14 A Competitie 35 - 63
zondag 27 januari 2019 15:00 BBC Okido Arendonk Koninklijke Herentalse Beker 46 - 42
zaterdag 2 februari 2019 11:30 Koninklijke Herentalse BBC G14 A Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G14 C Competitie 25 - 64
zaterdag 9 februari 2019 12:30 K. Vabco Mol BBC G14 A Koninklijke Herentalse BBC G14 A Competitie 30 - 82
zaterdag 16 februari 2019 11:30 Koninklijke Herentalse BBC G14 A BBC Okido Arendonk G14 A Competitie 74 - 21
zaterdag 2 maart 2019 15:30 Koninklijke Herentalse BBC G14 A K. Vabco Mol BBC G14 A Competitie 0 - 0
zaterdag 16 maart 2019 11:30 Koninklijke Herentalse BBC G14 A BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A Competitie 0 - 0
zondag 31 maart 2019 11:15 Maccabi Antwerpen G14 A Koninklijke Herentalse BBC G14 A Competitie 0 - 0
zaterdag 13 april 2019 12:45 BBC Okido Arendonk G14 A Koninklijke Herentalse BBC G14 A Competitie 0 - 0
zaterdag 27 april 2019 11:30 Koninklijke Herentalse BBC G14 A Basket Malle G14 A Competitie 0 - 0
zaterdag 4 mei 2019 15:00 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G14 C Koninklijke Herentalse BBC G14 A Competitie 0 - 0