U bent hier: Homepage » Teams » Seniors Heren B

Seniors Heren B

4e Provinciale Heren Antwerpen B

zondag 12 augustus 2018 14:00 Vriendenhof Walem HSE B Koninklijke Herentalse BBC HSE B Oefenwedstrijd 77 - 67
zaterdag 18 augustus 2018 15:00 Koninklijke Herentalse BBC HSE B Horticult Kontich Wolves HSE D Oefenwedstrijd 60 - 46
zaterdag 25 augustus 2018 17:00 Koninklijke Herentalse BBC HSE B BBC Berlaar HSE B Oefenwedstrijd 90 - 42
zaterdag 1 september 2018 17:00 Basket Stabroek HSE B Koninklijke Herentalse BBC HSE B Beker van Antwerpen 68 - 85
zondag 9 september 2018 17:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE C Koninklijke Herentalse BBC HSE B Competitie 47 - 62
zaterdag 15 september 2018 17:30 Koninklijke Herentalse BBC HSE B BBC Baskas Kasterlee HSE B Competitie 85 - 26
zaterdag 22 september 2018 17:30 Koninklijke Herentalse BBC HSE B BBC Schelle HSE B Competitie 71 - 41
zaterdag 29 september 2018 19:30 Kon.Herentalse BBC Geranimo Bornem Basket Beker van Antwerpen 87 - 62
zaterdag 6 oktober 2018 20:45 BC Guco Lier Vzw HSE E Koninklijke Herentalse BBC HSE B Competitie 40 - 91
zaterdag 13 oktober 2018 17:30 Koninklijke Herentalse BBC HSE B BBC Lyra Nila Nijlen HSE C Competitie 95 - 47
zondag 21 oktober 2018 14:00 Zuiderkempen Diamonds HSE C Koninklijke Herentalse BBC HSE B Competitie 42 - 85
zondag 28 oktober 2018 15:00 Kon.Herentalse Basketbalclub BBC Lyra B BVA 79 - 54
zaterdag 10 novermber 2018 21:00 Bonheiden Basketball HSE B Koninklijke Herentalse BBC HSE B Competitie 70 - 72
zaterdag 24 novermber 2018 16:30 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C Koninklijke Herentalse BBC HSE B Competitie 48 - 69
zaterdag 1 december 2018 17:30 Koninklijke Herentalse BBC HSE B BBC Floorcouture Zoersel HSE B Competitie 100 - 69
zaterdag 8 december 2018 16:00 BBC Musketiers Vremde Vzw HSE B Koninklijke Herentalse BBC HSE B Competitie 41 - 120
zaterdag 15 december 2018 17:30 Koninklijke Herentalse BBC HSE B Basket Malle HSE C Competitie 0 - 0
zaterdag 22 december 2018 15:30 Koninklijke Herentalse BBC Ecoconstruct Geel Bva 0 - 0
zaterdag 5 januari 2019 17:30 Koninklijke Herentalse BBC HSE B BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE C Competitie 0 - 0
zaterdag 12 januari 2019 18:00 BBC Baskas Kasterlee HSE B Koninklijke Herentalse BBC HSE B Competitie 0 - 0
zondag 20 januari 2019 11:30 BBC Schelle HSE B Koninklijke Herentalse BBC HSE B Competitie 0 - 0
zaterdag 2 februari 2019 17:30 Koninklijke Herentalse BBC HSE B BC Guco Lier Vzw HSE E Competitie 0 - 0
zaterdag 9 februari 2019 16:00 BBC Lyra Nila Nijlen HSE C Koninklijke Herentalse BBC HSE B Competitie 0 - 0
zaterdag 16 februari 2019 17:30 Koninklijke Herentalse BBC HSE B Zuiderkempen Diamonds HSE C Competitie 0 - 0
zaterdag 2 maart 2019 17:30 Koninklijke Herentalse BBC HSE B Bonheiden Basketball HSE B Competitie 0 - 0
zaterdag 16 maart 2019 17:30 Koninklijke Herentalse BBC HSE B BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C Competitie 0 - 0
zondag 31 maart 2019 15:00 BBC Floorcouture Zoersel HSE B Koninklijke Herentalse BBC HSE B Competitie 0 - 0
zaterdag 6 april 2019 17:30 Koninklijke Herentalse BBC HSE B BBC Musketiers Vremde Vzw HSE B Competitie 0 - 0
zaterdag 13 april 2019 18:30 Basket Malle HSE C Koninklijke Herentalse BBC HSE B Competitie 0 - 0