U bent hier: Homepage » Teams » Seniors Heren A

Seniors Heren A

1e Provinciale Heren Antwerpen

zondag 6 augustus 2017 15:00 Koninklijke Herentalse BBC HSE A KBBC Miners Beringen HSE A Oefenwedstrijd 53 - 53
zaterdag 12 augustus 2017 17:00 Koninklijke Herentalse BBC HSE A Kangoeroes Basket Willebroek HSE B Beker van Vlaanderen 90 - 87
zaterdag 19 augustus 2017 20:30 Basket Meetjesland HSE A Koninklijke Herentalse BBC HSE A Beker van Vlaanderen 82 - 46
zondag 20 augustus 2017 15:00 Koninklijke Herentalse BBC HSE A Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A Beker van Vlaanderen 82 - 79
donderdag 24 augustus 2017 20:30 Nieuw Brabo Antwerpen HSE A Koninklijke Herentalse BBC HSE A Beker van Vlaanderen 65 - 58
vrijdag 25 augustus 2017 21:00 Zuiderkempen Diamonds HSE A Koninklijke Herentalse BBC HSE A Oefenwedstrijd 59 - 63
zaterdag 26 augustus 2017 20:30 Koninklijke Herentalse BBC HSE A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A Oefenwedstrijd 51 - 69
zaterdag 2 september 2017 20:45 Koninklijke Herentalse BBC HSE A Wuustwezel BBC HSE A Competitie 73 - 65
zaterdag 9 september 2017 19:00 Basket Stabroek HSE A Koninklijke Herentalse BBC HSE A Competitie 52 - 64
zaterdag 16 september 2017 20:45 Koninklijke Herentalse BBC HSE A Nieuw Brabo Antwerpen HSE A Competitie 73 - 61
zaterdag 23 september 2017 18:00 Horticult Kontich Wolves HSE B Koninklijke Herentalse BBC HSE A Competitie 82 - 62
zaterdag 30 september 2017 20:45 Koninklijke Herentalse BBC HSE A BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A Competitie 94 - 63
zaterdag 7 oktober 2017 20:30 BBC Lyra Nila Nijlen HSE A Koninklijke Herentalse BBC HSE A Competitie 65 - 84
zaterdag 14 oktober 2017 20:45 Koninklijke Herentalse BBC HSE A BBC Okido Arendonk HSE A Competitie 77 - 92
zaterdag 21 oktober 2017 20:45 Koninklijke Herentalse BBC HSE A Oxaco BBC Boechout HSE B Competitie 70 - 65
zaterdag 28 oktober 2017 20:45 Koninklijke Herentalse BBC HSE A BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A Competitie 77 - 66
zaterdag 11 novermber 2017 20:30 Antwerp Dynamics vzw HSE A Koninklijke Herentalse BBC HSE A Competitie 64 - 76
zaterdag 18 novermber 2017 20:45 Koninklijke Herentalse BBC HSE A BC Guco Lier Vzw HSE B Competitie 85 - 99
zaterdag 25 novermber 2017 20:30 BBC Finas Geel HSE B Koninklijke Herentalse BBC HSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 2 december 2017 18:30 Koninklijke Herentalse BBC HSE A BBC Finas Geel HSE B Competitie 0 - 0
zondag 17 december 2017 15:00 Pitzemburg Mechelen HSE A Koninklijke Herentalse BBC HSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 6 januari 2018 20:45 Koninklijke Herentalse BBC HSE A Pitzemburg Mechelen HSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 13 januari 2018 21:00 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A Koninklijke Herentalse BBC HSE A Competitie 0 - 0
zondag 28 januari 2018 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A Koninklijke Herentalse BBC HSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 3 februari 2018 20:45 Koninklijke Herentalse BBC HSE A Basket Stabroek HSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 10 februari 2018 20:30 Nieuw Brabo Antwerpen HSE A Koninklijke Herentalse BBC HSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 17 februari 2018 20:45 Koninklijke Herentalse BBC HSE A Antwerp Dynamics vzw HSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 3 maart 2018 20:45 Koninklijke Herentalse BBC HSE A Horticult Kontich Wolves HSE B Competitie 0 - 0
vrijdag 9 maart 2018 20:30 BC Guco Lier Vzw HSE B Koninklijke Herentalse BBC HSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 17 maart 2018 20:45 Koninklijke Herentalse BBC HSE A BBC Lyra Nila Nijlen HSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 24 maart 2018 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A Koninklijke Herentalse BBC HSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 31 maart 2018 20:30 Wuustwezel BBC HSE A Koninklijke Herentalse BBC HSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 7 april 2018 18:15 Oxaco BBC Boechout HSE B Koninklijke Herentalse BBC HSE A Competitie 0 - 0