U bent hier: Homepage » Teams » Seniors Dames A

Seniors Dames A

1e Provinciale Dames Antwerpen

zaterdag 8 september 2018 19:30 Koninklijke Herentalse BBC DSE A Phantoms Basket Boom DSE C Competitie 40 - 74
zaterdag 15 september 2018 20:30 Gembo Borgerhout DSE A Koninklijke Herentalse BBC DSE A Competitie 59 - 46
zaterdag 22 september 2018 18:00 Mercurius BBC Berchem DSE A Koninklijke Herentalse BBC DSE A Competitie 80 - 36
zaterdag 6 oktober 2018 19:30 Koninklijke Herentalse BBC DSE A BC Guco Lier Vzw DSE B Competitie 50 - 58
zaterdag 13 oktober 2018 20:30 BBC Schelle DSE A Koninklijke Herentalse BBC DSE A Competitie 65 - 34
zaterdag 20 oktober 2018 19:30 Koninklijke Herentalse BBC DSE A Bonheiden Basketball DSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 27 oktober 2018 19:30 Koninklijke Herentalse BBC DSE A Basket Willebroek DSE C Competitie 0 - 0
zaterdag 3 novermber 2018 18:00 Olicsa Antwerpen DSE A Koninklijke Herentalse BBC DSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 10 novermber 2018 17:30 Koninklijke Herentalse BBC DSE A KBBC T&T Turnhout DSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 17 novermber 2018 21:00 Aartselaar BBC DSE A Koninklijke Herentalse BBC DSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 24 novermber 2018 19:30 Koninklijke Herentalse BBC DSE A Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE C Competitie 0 - 0
zaterdag 1 december 2018 18:00 Fellows Ekeren BBC DSE A Koninklijke Herentalse BBC DSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 8 december 2018 19:30 Koninklijke Herentalse BBC DSE A Duffel K.B.B.C. DSE A Competitie 0 - 0
zondag 16 december 2018 11:30 Basket Willebroek DSE C Koninklijke Herentalse BBC DSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 5 januari 2019 20:30 Phantoms Basket Boom DSE C Koninklijke Herentalse BBC DSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 12 januari 2019 19:30 Koninklijke Herentalse BBC DSE A Gembo Borgerhout DSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 19 januari 2019 19:30 Koninklijke Herentalse BBC DSE A Mercurius BBC Berchem DSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 2 februari 2019 18:45 BC Guco Lier Vzw DSE B Koninklijke Herentalse BBC DSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 9 februari 2019 19:30 Koninklijke Herentalse BBC DSE A BBC Schelle DSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 16 februari 2019 21:00 Bonheiden Basketball DSE A Koninklijke Herentalse BBC DSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 23 februari 2019 19:30 Koninklijke Herentalse BBC DSE A Olicsa Antwerpen DSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 2 maart 2019 18:00 KBBC T&T Turnhout DSE A Koninklijke Herentalse BBC DSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 9 maart 2019 19:30 Koninklijke Herentalse BBC DSE A Aartselaar BBC DSE A Competitie 0 - 0
zondag 17 maart 2019 11:00 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE C Koninklijke Herentalse BBC DSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 23 maart 2019 19:30 Duffel K.B.B.C. DSE A Koninklijke Herentalse BBC DSE A Competitie 0 - 0
zaterdag 30 maart 2019 19:30 Koninklijke Herentalse BBC DSE A Fellows Ekeren BBC DSE A Competitie 0 - 0