U bent hier: Homepage » Teams » Basketschool

Basketschool

Peanuts

zaterdag 15 september 2018 13:00 BBC Putte G12 A Koninklijke Herentalse BBC G12 A Competitie 50 - 64
zaterdag 6 oktober 2018 13:30 Koninklijke Herentalse BBC G12 A Willibies Antwerpen G12 A Competitie 63 - 20
zondag 14 oktober 2018 13:00 KBBC T&T Turnhout G12 A Koninklijke Herentalse BBC G12 A Competitie 46 - 49
zaterdag 20 oktober 2018 13:30 Koninklijke Herentalse BBC G12 A Oxaco BBC Boechout G12 B Competitie 73 - 21
zaterdag 27 oktober 2018 13:30 Kon.Herentalse Basketbal Oxaco B competitie 85 - 26
zaterdag 3 novermber 2018 09:00 BC Guco Lier Vzw G12 B Koninklijke Herentalse BBC G12 A Competitie 28 - 84
zaterdag 10 novermber 2018 13:30 Koninklijke Herentalse BBC G12 A BBC Putte G12 A Competitie 60 - 27
zaterdag 17 novermber 2018 10:30 Willibies Antwerpen G12 A Koninklijke Herentalse BBC G12 A Competitie 50 - 48
zaterdag 24 novermber 2018 13:30 Koninklijke Herentalse BBC G12 A KBBC T&T Turnhout G12 A Competitie 46 - 37
zaterdag 8 december 2018 13:30 Koninklijke Herentalse BBC G12 A BC Guco Lier Vzw G12 B Competitie 56 - 27
zaterdag 15 december 2018 14:00 Oxaco BBC Boechout G12 B Koninklijke Herentalse BBC G12 A Competitie 27 - 64
zaterdag 22 december 2018 14:00 Gembo Borgerhout B Koninklijke Herentalse BBC Bva 42 - 70
zaterdag 12 januari 2019 13:00 Koninklijke Herentalse Olicsa Antwerpen G12 B compititie 61 - 35
zaterdag 26 januari 2019 13:30 Koninklijke Herentalse Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G12 C Competitie 41 - 58
zondag 27 januari 2019 15:00 Koninklijke Herentals winnaar BANG1208 05 Beker 28 - 72
zondag 3 februari 2019 14:30 Olicsa B Kon Herentalse Basketclub competitie 42 - 60
zaterdag 9 februari 2019 13:30 Koninklijke Herentalse Wuustwezel BBC G12 A Competitie 108 - 7
zaterdag 16 februari 2019 09:00 Mercurius BBC Berchem G12 B Koninklijke Herentalse Competitie 10 - 88
zaterdag 23 februari 2019 13:30 Koninklijke Herentalse Willibies Antwerpen G12 A Competitie 63 - 37
zaterdag 2 maart 2019 11:30 Wuustwezel BBC G12 A oninklijke Herentalse Competitie 18 - 107
zondag 17 maart 2019 10:00 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G12 C Koninklijke Herentalse Competitie 51 - 45
zaterdag 23 maart 2019 14:30 Sobabee Zwijndrecht G12 B Koninklijke Herentalse Competitie 49 - 57
zaterdag 30 maart 2019 13:30 Koniklijke Herentalse Sobabee Zwijndrecht G12 B Competitie 65 - 28
zondag 7 april 2019 12:30 Willibies Antwerpen G12 A Koninklijke Herentalse Competitie 51 - 75
zaterdag 13 april 2019 11:00 Koninklijke Herentalse Mercurius BBC Berchem G12 B Competitie 70 - 29