U bent hier: Homepage » Nieuws » Reeksindeling 2017-2018

Reeksindeling 2017-2018

Woensdag 06 juni 2018 door Willy Verstappen

Reeksindelingen seizoen 2018-2019:

A) Jeugdploegen HBBC: Voor de jeugd zijn er 2 rondes met heen- en terugwedstrijden. De reeksindelingen voor de 2de ronde zijn rond de jaarwisseling.

1) U10 4t4 - Gewestelijke C Gembo Borgerhout G10 B Koninklijke Herentalse BBC G10 A Oxaco BBC Boechout G10 B Phantoms Basket Boom G10 A Red Vic Wilrijk G10 A Sobabee Zwijndrecht G10 A

2) U12 - Gewestelijke N Basket Malle G12 B BBC Schelle G12 B Essense Esbac G12 B Kangoeroes Basket Willebroek G12 E Koninklijke Herentalse BBC G12 B 3) U12 - Gewestelijke H BC Guco Lier Vzw G12 B Bonheiden Basketball M12 A KBBC T&T D'Vine Turnhout G12 A Koninklijke Herentalse BBC G12 A Oxaco BBC Boechout G12 B Willibies Antwerpen G12

 

 4) U14 - Gewestelijke A BBC Musketiers Vremde Vzw G14 A BBC Okido Arendonk G14 A Kangoeroes Basket Willebroek G14 C Koninklijke Herentalse BBC G14 A Phantoms RTR Rumst G14 B Zuiderkempen Diamonds G14 A

5) U16 - Gewestelijke D BBC Laakdal J16 A BC Guco Lier Vzw J16 B Bonheiden Basketball J16 B K. Vabco Mol BBC J16 A Koninklijke Herentalse BBC J16 A

6) U18 - Gewestelijke C Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J18 B BBC Putte J18 A Duffel B.B.C. J18 B Horticult Kontich Wolves J18 A Koninklijke Herentalse BBC J18 A

B) Seniorsploegen HBBC:

1) Seniors Dames 2de Provinciale Reeks A

Mercurius BBC Berchem DSE B Koninklijke Herentalse BBC DSE B Duffel B.B.C. DSE B Basket Willebroek DSE D Kangoeroes Basket Willebroek DSE C BBC Okido Arendonk DSE B Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE C BBC Berlaar DSE A Aartselaar BBC DSE B Zuiderkempen Diamonds DSE B Telstar B.B.C. Mechelen DSE A BBC Lyra Nila Nijlen DSE B

2) Seniors Dames 1ste Provinciale

Mercurius DSE A Duffel B.B.C. DSE A Bonheiden Basketball DSE A Aartselaar BBC DSE A Gembo Borgerhout DSE A BBC Schelle DSE A Basket Willebroek DSE C Phantoms Basket Boom DSE B Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE A Fellows Ekeren BBC DSE A Olicsa Antwerpen DSE A Koninklijke Herentalse BBC DSE A BBC T&T D'Vine Turnhout DSE A BC Guco Lier Vzw DSE B

3) Seniors Heren 4de Provinciale Reeks B

BBC Baskas Kasterlee HSE B BBC Halle-Zoersel HSE B BBC Lyra Nila Nijlen HSE C BBC Musketiers Vremde Vzw HSE B BBC Putte HSE B BBC Schelle HSE B BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE C BC Guco Lier Vzw HSE E Bonheiden Basketball HSE B Koninklijke Herentalse BBC HSE B Telstar B.B.C. Mechelen HSE B Zuiderkempen Diamonds HSE C Jong Edegem BBC HSE A

4) Seniors Heren 3de Provinciale Reeks A

Aartselaar BBC HSE B Basket Willebroek HSE C BBC Halle-Zoersel HSE A BBC Lyra Nila Nijlen HSE B BBC Musketiers Vremde Vzw HSE A St.Amandse BBC HSE A BBC Putte HSE A Fellows Ekeren BBC HSE C Gembo Borgerhout HSE C K Vabco Mol BBC HSE C Koninklijke Herentalse BBC HSE A Olicsa Antwerpen HSE B Phantoms Basket Boom HSE B Willibies Antwerpen HSE A