U bent hier: Homepage » Nieuws » Programma Slot- en Startdag 29 april - updated

Programma Slot- en Startdag 29 april - updated

Donderdag 20 april 2017 door Niel Hens

Onze jeugdspelers zullen die dag kennis kunnen maken met de ploegindeling en coach voor volgend seizoen tijdens een 1u-durende training. Onze jeugdspelers zullen het trainingsschema voor mei ontvangen alsook meer informatie over onze HBBC osteopaat en kinesist. Crossfit lividum geeft een demonstratie en een toelichting over het gereduceerde tarief waarvan HBBC leden kunnen genieten in het tussenseizoen. We blikken ook terug op het vorige seizoen tijdens deze dag en sluiten af met de algemene vergadering. Wij kijken uit naar uw aanwezigheid. 

10u00 basketschool: training
11u00 basketschool: infomoment & microben: training
12u00 microben infomoment & benjamins: training
13u30 pupillen: training & benjamins: infomoment
14u30 pupillen: infomoment & miniemen: training
15u30 miniemen: infomoment & junioren: infomoment
16u00 junioren: training
17u00 algemene vergadering